O chacie

  Polski

  O chacie

  Położona w centrum Murzasichla Chata Trybulka jest świetnym przykładem tego jak piękna jest architektura góralska. Jest to miejsce z tradycjami o wspaniałym ciepłym drewnianym wnętrzu, które przywołuje najlepsze wspomnienia, jest to również idealne miejsce by przeżyć niezapomniane chwile, które będziemy pamiętać przez długie lata.

  Chata Trybulka idealnie wpisuje się w góralską zabudowę, która występuje w Murzasichlu. Duży dom zbudowany z drewnianych płazów, przytulne wnętrza, kominek w domu, przy którym można spędzić długie zimowe wieczory, lub ogrzać się po całym dniu szaleństwa na nartach. To wszystko możemy znaleźć w Chacie Trybulka.

  Na dużej działce wybudowane są huśtawki, zjeżdżalnia, oraz piaskownica, to wraz z faktem, że działka jest całkowicie ogrodzona sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

  Przez działkę przepływa potok, który wprowadza sielankową atmosferę. W celu zwiększenia wygody gości chata wyposażona jest w pościel, ręczniki, drewno do kominka, telewizor, centralne ogrzewanie, kuchnia jest w pełni zaopatrzona, w chacie znajdą Państwo również żelazko oraz deskę do prasowania, suszarkę do włosów i butów. Do dyspozycji naszych najmłodszych gości oddajemy również sanki, które pozwolą im cieszyć się każdym dniem pobytu.

  Dla naszych gości, chcących przyjechać z bardzo małymi dziećmi oferujemy łóżeczko dla dziecka, krzesełko do karmienia i wanienkę do kąpieli. Wszystko to sprawia, że Chata Trybulka jest idealnym miejscem do spędzenia rodzinnych wakacji. Jest to bardzo istotny okres w życiu dziecka, dlatego też dokładamy wszelkich starań by doskonale wspominały one swoją wizytę w Chacie Trybulka.